Nowy członek załogi

Nowy członek załogi

Nowy członek załogi

O mnie

Małgorzata Mazurkiewicz

Z wykształcenia filolog oraz absolwentka podyplomowych studiów projektowania graficznego w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  Miłośniczka muzyki i dobrego dizajnu oraz poszukiwaczka rzeczy ładnych. Prywatnie mama 5-letniego legomaniaka i o chwało! – książkofila, który gdyby mógł, odżywiałby się powietrzem i marzeniami.

Książki przybywają do mnie zewsząd. Jedne – by zostać na zawsze, inne – by dalej płynąć i cudze serca poruszać. Ta ich niekończąca się podróż daje mi sposobność, by wśród nich odnajdywać tylko te, za którymi dalej chcę podążać. Strasznym dla mnie jest przerwanie czytania bez żalu, że się nie skończyło, gdyż efektem lektury musi być  coś ponad trudność rozszyfrowania liter. Dlatego –kiedy wpadnie mi w ręce książka, na której warto zawiesić oko – dbam o nią najstaranniej, by czaru tego nie rozproszyć.

Szalenie zależy mi na tym, żeby książki były fundamentem dzieciństwa mojego synka. Aby tak się stało, muszą być pełne emocji. Przetrząsam więc wszelkie zakamarki w poszukiwaniu takowych a pod swoimi strzechami nachalnie szerzę czytelnictwo! Żywię nadzieję, że w tej promocji zechcecie uczestniczyć i przenieść ją, choć po trosze pod swój dach.

Dziś mogę powiedzieć – udało się! Moje dziecko ma oczywistą potrzebę czytania. Oby została z nim na resztę życia.

Małgorzata Mazurkiewicz

Artykuł

No description. Please update your profile.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.