Szepty książek

Szepty książek

Szepty książek

Wyobraź sobie świat, w którym wszystko jest możliwe.
Świat w którym możesz przemieszczać się z miejsca na miejsce, tylko za pomocą własnych myśli.
Kiedykolwiek chcesz i gdziekolwiek chcesz.
Bo czas i środek transportu, nie mają tam znaczenia.
Świat, w którym raz możesz być bohaterem pasjonującej historii, a innym razem, możesz ją tworzyć.
Tam, gdzie to Ty decydujesz, o tym, co będzie dalej…
To świat wyobraźni. Jej wielkość jest nieograniczona a moc wielka.
To w tym świecie powstają bohaterowie ulubionych bajek i do tego świata chcę Cię teraz zaprosić
.

Chcę aby pod szyldem Szepty Książek spotkali się bliscy sobie ludzie – rodzice i dzieci
Izabela Erdmann, właścicielka firmy Szepty Książek

O marce Szepty Książek

Jakiś czas temu, w mojej wyobraźni powstała ta firma. Chciałam aby pod jej szyldem spotkali się ludzie sobie bliscy – rodzice i dzieci. I wyobraziłam sobie, jak daję im klucz – książkę, dzięki której mogli odnaleźć wspólny język. Była to bajka.
Bajki mają tę cudowną właściwość, że każdy z nas je kiedyś czytał i prawie każdy ma swoją ulubioną. Świat bajek i literatury dziecięcej jest symboliczny. W tym świecie język przekazu najbardziej istotnych wartości, jest na tyle subtelny, że łatwiej jest go zapamiętać.

A gdyby tak ożywić ten język…

MISJA
Szepty Książek zbliżają do siebie dzieci i rodziców. Dlatego, że z pasją tworzymy to, co umiemy robić najlepiej – organizujemy wspólne spędzanie czasu dla dzieci i ich rodziców, za pomocą wielu atrakcyjnych zajęć. W trakcie których propagujemy rozwój przez literaturę.

Realizujemy naszą misję w oparciu o aktualną wiedzę na temat pozytywnej roli inicjowania wspólnego czasu, dla dzieci i rodziców i wspieramy w radzeniu sobie z trudnościami wychowawczymi.

Nasze warsztaty pobudzają wyobraźnię, uaktywniają zdolności literackie, wspierają bliskość pomiędzy rodzicami i dziećmi, pomagają poradzić sobie z problemami wychowawczymi, oswajają z emocjami, uspołeczniają i relaksują.

W naszej ofercie oprócz zajęć i warsztatów ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży, są także spotkania tematyczne dla rodziców oraz ciekawe wydarzenia.

Zależy nam na uwrażliwianiu dzieci i młodzieży oraz promowaniu czytelnictwa, jako atrakcyjnej formy komunikacji między ludźmi i wymiany myśli.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do śledzenia strony i polubienia naszego fan page’a.

A jeśli masz pytania, przejdź do zakładki KONTAKT.